Níca

Jsem léčitelka, která za pomoci energetického léčení a terapie poskytuje bezpečný prostor pro sdílení, uzdravení, změnu. Reaguji na lidské potřeby a sezení přizpůsobuji aktuální situaci. Jsem podporou, láskou, pohlazením a motivací, ale zároveň i zrcadlem, reflexí a uvědoměním. Jsem tím, kým mě v danou chvíli potřebuješ mít, vědomě i nevědomě. Tvoříme spolu novou budoucnost, přijímáme minulost a transformujeme přítomnost. Jsme spolu, tady a teď.

Má cesta k léčení se datuje již od dětství, kdy jsem vypozorovala, že druzí lidé vyhledávají mou přítomnost a otevírají se mi. Už jako malá holka jsem si jakéhokoliv otevření neuvěřitelně vážila a s láskou naslouchala. Být tady pro druhé, a to i neznámé, mě těšilo a cítila jsem se jako bychom spolu vytvářeli kouzelná spojení. Zmíněné radostné pocity přetrvávají dodnes a po (pravděpodobně navždy probíhající :)) životní transformaci, přijetí minulosti a uvědomění si mé role, životního smyslu, cítím, že jsem tam, kde mám být. 

Jako Liška jsem vykoukla ze své nory a začala vytvářet s ostatními hlubší spojení, nebo jak by řekla Liška z Malého prince, připoutávat se k nim. Objevila jsem kouzlo terapií a alternativního léčení a s radostí vyběhla do neznámých lesů, zažívat, nalézat, učit se, poznávat. Milovat a žít. Mé toulání neustává, a proto zbožňuji jak toulání se po světě, poznávání nových kultur a vytváření si nespočet domovů, tak toulání se ve vlastní mysli, posouvání hranic a seberozvoj. Baví mě spojovat spiritualitu s vědou a naopak, být otevřená všemu, doptávat se a odhalovat, a být Liškou, která je sice uzemněná na zemi, ale zároveň dokáže běhat po korunách stromů a lítat v oblacích. Díky mnoha spojením s lidmi si nesu i jiná pojmenování, která se mnou rezonují. Je jimi například Mother of Hope, Luna, Safe Space Ucho a Vishwi (sinhálsky Universe, Vesmír, dle vysvětlení Srílančana spojení všech aspektů lásky, života a spirituality).

Čerpám ze zkušeností osobních i pracovních. Dennodenně přicházím do kontaktu s lidmi, řeším s nimi jejich trable a aktivně poskytuji chatové poradenství. Mám vystudovanou resocializační pedagogiku, nejrůznější kurzy, například krizové intervence a Reiki. Aktuálně procházím sebezkušenostním ročním výcvikem pro práci s klienty. Neustále spojuji pro někoho zdánlivě nespojitelné, a v těch spojeních objevuji kouzelné. A uvědomuji si. Uvědomuji si, že mám být tady, pro Tebe, slovně i energeticky, ať už jsi kýmkoliv. Děkuju, že jsme se našli. ♥

A pokud o tom náhodou ještě nevíš… V Hradci Králové pořádám 2x měsíčně Spontánní tance. Pro rozpohybování své duše, těla, naladění se na sebe, užití si malých velkých radostí. Vstupné je dobrovolné. Pokud Tě zajímá víc, neváhej napsat. 🙂