Karty

Karty jsou úžasným prostředkem pro zodpovězení aktuálních otázek. Umí jemně vést, nebo i přímo popostrčit. Rozsvítí už tak zářící světlo, nebo temné kouty, a vytáhnou přesně to, co v danou chvíli potřebuješ slyšet. Kromě odpovědí poskytují inspiraci. Motivaci. Naději. Ale i reflexi a zrcadlo. Mají kouzelnou moc jako průvodci, a tak je taky používám. Stejně jako karty, tak i já věřím ve Tvé vlastní kompetence k rozhodování.

Karty používám rozvojově a terapeuticky. Samostatně i doplňkově k ostatním službám, či k zakončení sezení. Přítelem mi jsou především Numerologické karty a Karty Světla, jejichž poselství zbožňuji. Ptám se obecně, na zprávu, kterou máš zrovna získat, na životní období, či na konkrétní oblast tvého života, která Tě zajímá. Pokud tedy například přemýšlíš nad partnerským vztahem, ať už konkrétním či obecným, ptám se jich na to, co se máš ohledně vztahů dozvědět. Nepokládám otázky typu “Mám se rozejít s partnerem?” a “Je to ten pravý?”, protože se jedná o uzavřené otázky, k jejichž přesným odpovědím by jsi měl dojít sám. Karty mohou dopomoci při cestě k závěrům, ukázat Ti, co nevidíš, nebo snad nechceš vidět, připomenout, nechat Tě se rozvzpomenout. Být společníkem, kterého potřebuješ, ale nechat tě být naprosto schopným vlastních rozhodnutí.

Karty dokážou odpovědět i přímo. Opravdu dokážou. Ale já je při své práci takovým způsobem používat nechci. Dokáží poté až příliš ovlivnit a navést. A přitom jsi Ty tím hlavním ve svém životě, svým leaderem. Dokážeš cokoliv. I se rozhodnout. 🙂

Karty samozřejmě nepomáhají jenom s rozhodováním, ale i s celkovým osvětlením. Je jenom na Tobě, na co se jich chceš zeptat. Karty tu jsou pro Tebe, vnímají a předávají.
A já jsem s nimi, stejně jako jsme s Tebou.

Výklad je možné uskutečnit osobně i na dálku. Distančně výklad na žádost sepisuji, preferuji ale nahrávání hlasových zpráv, které ti posílám hned během výkladu. Můžeš se tak doptat, sdílet, být přítomen výkladu. Pokud je Ti ale bližší psané slovo, s radostí daná poselství sepíšu.

Pokud tě karty lákají a chceš se sejít osobně, můžeš si zkusit karty vytáhnout sám. Karty před každým výkladem očišťuji od jiných energií, než je Tvá a má, tudíž není problémem, jak by se někdy mohlo zdát, když si je hezky pochováš a nacítíš se na ně. Naopak mi to přijde velice hezké a propojující.

A ještě něco – i když je lidské, že Tě zajímají druzí, nepokládej kartám otázky na druhé bez jejich vlastního vědomí. Je to proti základním etickým pravidlům. Každý je koordinátorem vlastního života, soukromí, a proto o vstupu dalších do jejich prostoru rozhoduje každý sám. A to i ve chvílích, kdy se chceš ptát z lásky. Zkus se s osobou nejprve spojit, a ukázat jí tu lásku napřímo. Nabídnout se, že se na ně zeptáš. Věřím tomu, že tvou otevřenost ocení. A pokud ne, i to je v pořádku. Všechno bude tak, jak má být. ♥