Cestouláníčko

Cestouláníčko je touláním se po světě, duši i mysli. Je vlastně takovým blogem, kde sdílím příběhy z jakýchkoliv cest. V rámci solocestování jsem začala psát příběhy, pro vlastní potřeby a pozdější vzpomenutí si, i pro sdílení s ostatními. Vzniklo to ve chvíli, kdy jsem se sama vydala na Kostariku a mí blízcí se zajímali, zda jsem v pořádku. Protože jsem nebyla úplně chatově aktivní, rozhodla jsem se začít sdílet briefy, ať už prostřednictvím fotek, videí nebo textem. Stala se z toho záliba, kdy mě začalo neskutečně moc bavit psát příběhy, které jsem po světě zažila s nejrůznějšími lidmi. V posledním roce jsem byla v Mexiku, na Kostarice, kde jsem žila měsíc v domku v džungli, v Nicarague, kde jsem měla to štěstí být přijata rodinou místních ve slumu, po evropských státech, v Emirátech a na Srí Lance. Když cestuji, potkávám se s místními, většinu času žiji u nich, naslouchám jim, zažíváme spolu krásné chvíle a poznáváme svou kulturu. V minulosti jsem byla jako dobrovolník také na Bali, kde jsem silně prohloubila svou lásku k cestování. Příběhy sdílím s vtipem a pozitivním naladěním. 

Protože se ale netoulám jenom po světě, chci sdílet i to, co se odehrává ve mně, a myšlenky, které s Tebou můžou nějakým způsobem ladit. A někdy třeba ani nemusí, protože ono to neladění je také určitým ukazatelem. 

Jestli tě příběhy zajímají a baví, mrkni na můj Instagram nebo Facebook Zatoulej se s Liščí Nícou. Na Instagramu je spousta videí uložena i ve výběrech, a třeba tě nějakým způsobem pobaví. 😊 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: